Το νομό Γρεβενών επισκέφτηκε με την οικογένειά του για τις ημέρες των Χριστουγέννων ο πρώην πρωθυπουργός Κώστας Καραμανλής.
Σύμφωνα με το larissanet.gr, ο πρώην πρωθυπουργός επέλεξε την Πίνδο για να περάσει μαζί με την οικογένειά του τις ημέρες των χριστουγέννων, όπως μαρτυρά και σχετική φωτογραφία που ανάρτησε στα social media ο Κωνσταντίνος Αργυρόπουλος, προτεινόμενος αντιπρόεδρος Δ.Σ. ΔΕΥΑΛ (Δημοτική Επιχείρηση Ύδρευσης Αποχέτευσης Λάρισας).
Άλλωστε, ο κ. Αργυρόπουλος, εκτός των άλλων έχει υπηρετήσει στην προσωπική ασφάλεια του πρώην πρωθυπουργού, ενώ μέχρι σήμερα τους οι δύο άντρες συνδέονται με στενή φιλική σχέση.
![](/sites/default/files/styles/in_article/public/article-images/2023-12/karamanlis.png?itok=DDgVCzFz)
Ακολουθήστε το στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο