Απίστευτο: Ο Ματ Ντάρμπισαϊρ έκανε χατ τρικ σε 4 λεπτά [βίντεο] - iefimerida.gr

Απίστευτο: Ο Ματ Ντάρμπισαϊρ έκανε χατ τρικ σε 4 λεπτά [βίντεο]

Απίστευτο ρεκόρ από τον Ματ Ντάρμπισαιρ.

Ο Άγγλος πρώην φορ του Ολυμπιακού βλέποντας την Ομόνοια να χάνει με 2-0 στην έδρα της από τον Εθνικό Άχνας για το κυπριακό πρωτάθλημα… ανέλαβε δράση και άρχισε να βάζει γκολ ανά... λεπτό.

Ο 30χρονος επιθετικός πέτυχε χατ-τρικ σε ακριβώς τέσσερα λεπτά σκοράροντας στο 71’, το 74’ και το 75’ και γύρισε μόνος του το ματς που έληξε 3-2.

Αξιοσημείωτο είναι το γεγονός πως ο Άγγλος παρά του ότι έχει πετύχει πολλά τέρματα μέχρι τώρα στην καριέρα του, σήμερα πέτυχε το πρώτο χατ τρικ.