fbpx Τα ψηφοδέλτια του Ποταμιού -Ολα τα ονόματα | ΠΟΛΙΤΙΚΗ | iefimerida.gr
×
ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ
Tο iefimerida.gr δημοσιεύει άμεσα κάθε σχόλιο. Ωστόσο δεν υιοθετούμε τις απόψεις αυτές καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή. Σχόλια με ύβρεις διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση. Χρήστες που δεν τηρούν τους όρους χρήσης αποκλείονται.
ΠΟΛΙΤΙΚΗ
ΣΕ Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΑΝΙΑ Ο ΣΤΑΥΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ

Τα ψηφοδέλτια του Ποταμιού -Ολα τα ονόματα

Τα ψηφοδέλτια του Ποταμιού -Ολα τα ονόματα
07|09|2015 | 14:48

Το Ποτάμι ανακοίνωσε τους υποψήφιους που θα στελεχώσουν τις λίστες του στις 56 εκλογικές περιφέρειες της χώρας. Συνολικά, είναι 396 υποψήφιοι (408 συμπεριλαμβανομένου του ψηφοδελτίου Επικρατείας).

Ο Σταύρος Θεοδωράκης, ως επικεφαλής, είναι υποψήφιος στην Α' Θεσσαλονίκης και στα Χανιά. Στην Α' Αθήνας πρώτος ο Σπύρος Λυκούδης, στη Β' Αθήνας οι Γρηγόρης Ψαριανός, Χάρης Θεοχάρης, Γιώργος Αμυράς και Αντιγόνη Λυμπεράκη, στη Β' Θεσσαλονίκης η Κατερίνα Μάρκου, στο υπόλοιπο Αττικής ο Γιώργος Μαυρωτάς.

Οι υποψήφιοι του Ποταμιού προέρχονται από τον χώρο της ελεύθερης αγοράς, των επιχειρήσεων, των γραμμάτων και των τεχνών, του αθλητισμού, της τοπικής αυτοδιοίκησης, καθώς και από τον αγροτικό κλάδο.

Σύμφωνα με το επιτελείο του Σταύρου Θεοδωράκη, η εκπροσώπηση ευαίσθητων κοινωνικών ομάδων, όπως ΑΜΕΑ, χρόνια πάσχοντες, ΛΟΑΤ κ.λπ., αποτέλεσε βασικό κριτήριο στην επιλογή των υποψηφίων. Ιδιαίτερα αυξημένο είναι το ποσοστό του γυναικείου φύλου ανάμεσα στα ψηφοδέλτια του Ποταμιού, το οποίο αγγίζει το 35%.

«Το Ποτάμι, συμπλέοντας με άλλες δυνάμεις, αλλά κυρίως έχοντας συμμάχους τους πολίτες και με αυξημένο κατά 5% τον απόλυτο αριθμό των υποψηφίων βουλευτών του σε σύγκριση με τις εκλογές του Ιανουαρίου, ξεκινά τη μάχη των εκλογών έτοιμο να διαμορφώσει την επόμενη μέρα», τονίζουν από τη Σεβαστουπόλεως.

Aναλυτικά τα ονόματα:

Α' ΑΘΗΝΩΝ
1 ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α” ΑΘΗΝΩΝ
2 ΓΙΑΤΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α” ΑΘΗΝΩΝ
3 ΒΡΑΧΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α” ΑΘΗΝΩΝ
4 ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΥ ΠΟΠΗ Α” ΑΘΗΝΩΝ
5 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ Α” ΑΘΗΝΩΝ
6 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Α” ΑΘΗΝΩΝ
7 ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ (ΕΦΗ) Α” ΑΘΗΝΩΝ
8 ΚΑΤΩΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α” ΑΘΗΝΩΝ
9 ΦΕΣΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Α” ΑΘΗΝΩΝ
10 ΤΗΝΙΟΣ ΠΛΑΤΩΝ Α” ΑΘΗΝΩΝ
11 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Α” ΑΘΗΝΩΝ
12 ΜΠΑΖΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α” ΑΘΗΝΩΝ
13 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α” ΑΘΗΝΩΝ
14 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α” ΑΘΗΝΩΝ
15 ΜΗΤΣΟΣ ΓΙΑΝΝΟΣ Α” ΑΘΗΝΩΝ
16 ΜΠΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α” ΑΘΗΝΩΝ
17 ΚΑΡΑΜΗΤΣΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α” ΑΘΗΝΩΝ
18 ΝΤΑΛΙΑΝΗ ΜΑΡΙΑ Α” ΑΘΗΝΩΝ

Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
1 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α” ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
2 ΤΑΧΙΑΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Α” ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
3 ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΝΙΟΒΗ Α” ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
4 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΚΙΚΗ Α” ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
5 ΠΕΓΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ Α” ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
6 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α” ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
7 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Α” ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
8 ΠΑΠΑΘΕΜΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α” ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
9 ΤΕΡΚΕΝΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Α” ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
10 ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α” ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
11 ΚΟΡΑΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Α” ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
12 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Α” ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
13 ΟΥΓΓΡΙΝΗΣ ΦΑΝΗΣ Α” ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
14 ΤΣΟΤΣΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α” ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Α” ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
16 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α” ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
17 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α” ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
18 ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Α” ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
19 ΣΑΜΑΡΑ ΜΥΡΤΩ Α” ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
20 ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α” ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Α' ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΙ ΝΗΣΩΝ
1 ΑΝΤΩΝΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Α” ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΙ ΝΗΣΩΝ
2 ΑΒΡΑΝΤΙΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α” ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΙ ΝΗΣΩΝ
3 ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΛΟΗ Α” ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΙ ΝΗΣΩΝ
4 ΞΥΛΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Α” ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΙ ΝΗΣΩΝ
5 ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α” ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΙ ΝΗΣΩΝ
6 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α” ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΙ ΝΗΣΩΝ
7 ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Α” ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΙ ΝΗΣΩΝ
8 ΚΩΝΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ Α” ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΙ ΝΗΣΩΝ

 ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ
1 ΦΟΥΝΤΑ ΝΙΚΗ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ
2 ΦΟΥΝΤΖΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ
3 ΤΣΙΠΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ
4 ΑΓΓΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ
5 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ
6 ΑΘΗΝΑΙΟΥ ΕΥΗ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ
7 ΦΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ
8 ΜΕΝΟΥΔΑΚΟΥ ΙΟΥΛΙΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ

ΑΡΓΟΛΙΔΑ
1 ΚΑΧΡΙΜΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑ
2 ΜΠΟΝΩΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΡΓΟΛΙΔΑ
3 ΜΑΡΙΝΑΚΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑ
4 ΣΤΑΪΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑ
5 ΝΕΖΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑ

ΑΡΚΑΔΙΑ
1 ΣΑΡΑΝΤΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑ
2 ΜΠΑΡΜΠΑΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΡΚΑΔΙΑ
3 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑ
4 ΛΙΑΓΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΡΚΑΔΙΑ
5 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΜΑΚΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑ

ΑΡΤΑ
1 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΤΑ
2 ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΤΑ
3 ΤΟΥΤΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΡΤΑ
4 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΤΑ
5 ΚΛΕΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΡΤΑ

ΑΤΤΙΚΗΣ
1 ΜΑΥΡΩΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
2 ΤΣΙΟΔΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
3 ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
4 ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΑΤΤΙΚΗΣ
5 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ
6 ΚΑΤΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΤΤΙΚΗΣ
7 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΜΥΡΤΩ ΑΤΤΙΚΗΣ
8 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
9 ΚΟΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
10 ΒΑΚΙΡΤΖΗ ΛΙΛΑ ΑΤΤΙΚΗΣ
11 ΚΟΜΗΝΕΑ ΣΟΦΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ
12 ΒΙΡΒΙΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
13 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
14 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
15 ΦΩΚΑΣ ΔΑΝΙΗΛ ΑΤΤΙΚΗΣ
16 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
17 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
18 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
19 ΑΠΕΡΓΗ ΕΛΣΑ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΑΧΑΪΑ
1 ΦΩΤΗΛΑΣ ΙΑΣΩΝ ΑΧΑΪΑ
2 ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΧΑΪΑ
3 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΧΑΪΑ
4 ΚΑΝΙΣΤΡΑ ΜΑΡΙΛΙΑ ΑΧΑΪΑ
5 ΡΟΥΒΑΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΧΑΪΑ
6 ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΧΑΪΑ
7 ΤΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΑΚΗΣ ΑΧΑΪΑ
8 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΖΩΗ ΑΧΑΪΑ
9 ΠΕΤΡΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΧΑΪΑ
10 ΥΦΑΝΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΧΑΪΑ
11 ΚΑΠΕΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΧΑΪΑ

Β' ΑΘΗΝΩΝ
1 ΨΑΡΙΑΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Β” ΑΘΗΝΩΝ
2 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ Β” ΑΘΗΝΩΝ
3 ΑΜΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Β” ΑΘΗΝΩΝ
4 ΛΥΜΠΕΡΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ Β” ΑΘΗΝΩΝ
5 ΔΡΕΤΤΑ ΑΘΗΝΑ Β” ΑΘΗΝΩΝ
6 ΤΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Β” ΑΘΗΝΩΝ
7 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ Β” ΑΘΗΝΩΝ
8 ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Β” ΑΘΗΝΩΝ
9 ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Β” ΑΘΗΝΩΝ
10 ΚΟΝΤΟΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Β” ΑΘΗΝΩΝ
11 ΚΑΡΡΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ Β” ΑΘΗΝΩΝ
12 ΤΟΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Β” ΑΘΗΝΩΝ
13 ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Β” ΑΘΗΝΩΝ
14 ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Β” ΑΘΗΝΩΝ
15 ΑΓΕΡΙΔΗΣ ΠΑΝΟΣ Β” ΑΘΗΝΩΝ
16 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΤΑΚΗΣ Β” ΑΘΗΝΩΝ
17 ΚΟΥΝΝΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Β” ΑΘΗΝΩΝ
18 ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Β” ΑΘΗΝΩΝ
19 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Β” ΑΘΗΝΩΝ
20 ΒΑΡΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Β” ΑΘΗΝΩΝ
21 ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Β” ΑΘΗΝΩΝ
22 ΠΡΙΝΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Β” ΑΘΗΝΩΝ
23 ΛΙΑΝΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ Β” ΑΘΗΝΩΝ
24 ΚΩΣΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Β” ΑΘΗΝΩΝ
25 ΒΟΓΛΗ ΛΙΛΑ Β” ΑΘΗΝΩΝ
26 ΠΡΟΣΑΛΙΚΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Β” ΑΘΗΝΩΝ
27 ΤΣΟΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Β” ΑΘΗΝΩΝ
28 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ Β” ΑΘΗΝΩΝ
29 ΠΙΤΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Β” ΑΘΗΝΩΝ
30 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Β” ΑΘΗΝΩΝ
31 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Β” ΑΘΗΝΩΝ
32 ΕΣΚΙΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ Β” ΑΘΗΝΩΝ
33 ΧΑΤΖΗΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Β” ΑΘΗΝΩΝ
34 ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Β” ΑΘΗΝΩΝ
35 ΚΛΑΥΔΙΑΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ Β” ΑΘΗΝΩΝ
36 ΚΟΥΤΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Β” ΑΘΗΝΩΝ
37 ΤΣΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Β” ΑΘΗΝΩΝ
38 ΠΑΛΑΜΙΔΗ ΤΑΝΙΑ Β” ΑΘΗΝΩΝ
39 ΛΕΙΒΑΔΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Β” ΑΘΗΝΩΝ
40 ΚΩΣΤΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Β” ΑΘΗΝΩΝ
41 ΔΟΥΣΛΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Β” ΑΘΗΝΩΝ
42 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ Β” ΑΘΗΝΩΝ
43 ΝΤΟΛΑΠΤΣΗ ΘΕΟΤΟΚΗ (ΤΙΤΙ) Β” ΑΘΗΝΩΝ
44 ΠΑΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Β” ΑΘΗΝΩΝ
45 ΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Β” ΑΘΗΝΩΝ
46 ΤΣΟΥΝΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ Β” ΑΘΗΝΩΝ
47 ΤΣΙΤΣΙΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Β” ΑΘΗΝΩΝ
48 ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Β” ΑΘΗΝΩΝ

Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
1 ΜΑΡΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Β” ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
2 ΝΥΦΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Β” ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
3 ΘΩΜΑΪΔΟΥ ΡΕΝΑ Β” ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
4 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Β” ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
5 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ Β” ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
6 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Β” ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
7 ΞΕΦΤΕΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Β” ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
8 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΤΡΥΦΩΝ Β” ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
9 ΚΑΒΟΥΝΗ ΡΟΔΗ Β” ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
10 ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Β” ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
11 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ Β” ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
12 ΠΛΑΚΙΔΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Β” ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Β” ΠΕΙΡΑΙΑ
1 ΟΡΦΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Β” ΠΕΙΡΑΙΑ
2 ΤΕΡΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Β” ΠΕΙΡΑΙΑ
3 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Β” ΠΕΙΡΑΙΑ
4 ΤΣΑΚΩΝΑ ΣΩΤΗΡΙΑ Β” ΠΕΙΡΑΙΑ
5 ΡΟΥΒΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Β” ΠΕΙΡΑΙΑ
6 ΛΕΟΜΠΙΛΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ Β” ΠΕΙΡΑΙΑ
7 ΚΑΡΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Β” ΠΕΙΡΑΙΑ
8 ΑΣΑΡΓΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ Β” ΠΕΙΡΑΙΑ
9 ΒΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Β” ΠΕΙΡΑΙΑ
10 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Β” ΠΕΙΡΑΙΑ
11 ΚΑΖΑΛΑ ΚΟΡΙΝΑ Β” ΠΕΙΡΑΙΑ

ΒΟΙΩΤΙΑ
1 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΙΩΤΙΑ
2 ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΠΑΡΙΣ ΒΟΙΩΤΙΑ
3 ΓΚΩΝΙΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑ
4 ΠΑΓΩΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΟΙΩΤΙΑ
5 ΣΤΑΜΟΥ ΕΥΑ ΒΟΙΩΤΙΑ

ΓΡΕΒΕΝΑ
1 ΣΤΕΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΡΕΒΕΝΑ
2 ΓΚΟΛΤΣΙΟΥ ΑΜΑΛΙΑ ΓΡΕΒΕΝΑ

ΔΡΑΜΑ
1 ΧΑΡΑΚΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΡΑΜΑ
2 ΣΙΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΡΑΜΑ
3 ΝΙΚΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ ΔΡΑΜΑ
4 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΡΑΜΑ
5 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΔΡΑΜΑ

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ
1 ΓΡΥΛΛΗΣ ΤΑΣΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ
2 ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ
3 ΒΑΣΙΛΟΥΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ
4 ΦΩΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ
5 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ

ΕΒΡΟΣ
1 ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΕΒΡΟΣ
2 ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΑΘΗΝΑ ΕΒΡΟΣ
3 ΓΙΑΛΑΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΒΡΟΣ
4 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΒΡΟΣ
5 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΕΒΡΟΣ
6 ΜΠΑΝΤΖΙΔΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΕΒΡΟΣ

ΕΥΒΟΙΑ
1 ΒΑΡΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΥΒΟΙΑ
2 ΜΙΜΙΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΥΒΟΙΑ
3 ΤΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΥΒΟΙΑ
4 ΑΡΓΥΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΥΒΟΙΑ
5 ΚΑΚΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑ
6 ΕΠΙΦΑΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΕΥΒΟΙΑ
7 ΚΟΝΙΔΑΡΗ ΣΤΕΛΛΑ ΕΥΒΟΙΑ
8 ΤΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΕΥΒΟΙΑ

ΕΥΡΥΤΑΝΙΑ
1 ΤΣΟΥΚΑΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑ

ΖΑΚΥΝΘΟΣ
1 ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΣ
2 ΞΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΚΥΝΗΓΟΣ) ΖΑΚΥΝΘΟΣ
3 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΣ

ΗΛΕΙΑ
1 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΗΛΕΙΑ
2 ΔΟΥΡΟΥ ΟΛΓΑ ΗΛΕΙΑ
3 ΣΤΑΓΚΟΥΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΕΙΑ
4 ΦΡΕΖΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΗΛΕΙΑ
5 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΙΑ
6 ΜΑΝΔΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΛΕΙΑ
7 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΙΑ

ΗΜΑΘΙΑ
1 ΚΟΥΠΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΗΜΑΘΙΑ
2 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ – ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΝΑΪΛΑ (ΙΛΙΑ) ΗΜΑΘΙΑ
3 ΣΠΑΝΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΗΜΑΘΙΑ
4 ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΜΑΘΙΑ
5 ΛΙΟΛΙΟΣ ΘΩΜΑΣ ΗΜΑΘΙΑ
6 ΤΟΛΙΟΣ ΤΑΣΟΣ ΗΜΑΘΙΑ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ
1 ΔΑΝΕΛΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
2 ΜΠΡΕΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
3 ΑΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
4 ΚΤΕΝΙΑΔΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
5 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
6 ΜΑΡΓΙΩΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
7 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
8 ΔΑΜΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
9 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΑΡΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
10 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
11 ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗΣ ΡΟΥΣΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ
1 ΤΣΙΤΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ
2 ΝΤΟΡΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ
3 ΖΓΟΥΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ
4 ΜΙΤΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ
1 ΠΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
2 ΚΟΛΙΟΝΑΣΙΟΥ ΑΘΗΝΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
3 ΚΩΣΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
4 ΣΚΑΠΙΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
5 ΜΠΟΥΓΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
6 ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
7 ΚΥΡΤΖΟΓΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ΚΑΒΑΛΑ
1 ΓΚΑΪΤΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑ
2 ΕΡΙΦΥΛΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΒΑΛΑ
3 ΛΥΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΑΒΑΛΑ
4 ΣΤΕΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑ
5 ΚΑΣΣΟΥΛΑΣ ΦΑΝΗΣ ΚΑΒΑΛΑ
6 ΚΟΚΚΑΚΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΚΑΒΑΛΑ

ΚΑΡΔΙΤΣΑ
1 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ
2 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ
3 ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ
4 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ
5 ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ
6 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΗΝΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑ

ΚΑΣΤΟΡΙΑ
1 ΛΑΠΟΡΔΑ – ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
2 ΣΥΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
4 ΝΤΙΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
3 ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑ

 ΚΕΡΚΥΡΑ
1 ΠΑΓΙΑΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑ
2 ΚΟΝΟΦΑΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑ
3 ΣΑΟΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑ
4 ΠΑΠΑΒΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑ
5 ΒΕΝΤΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑ

ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ
1 ΤΡΩΪΑΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ
2 ΜΠΟΥΡΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ
3 ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ

ΚΙΛΚΙΣ
1 ΤΟΥΤΟΥΝΤΖΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
2 ΣΙΛΒΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
3 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΙΛΚΙΣ
4 ΑΓΑΠΗΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΙΛΚΙΣ

ΚΟΖΑΝΗ
1 ΣΙΑΜΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ
2 ΤΣΙΚΑΡΔΑΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΟΖΑΝΗ
3 ΣΙΟΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΖΑΝΗ
4 ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΖΑΝΗ
5 ΔΕΣΣΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΚΟΖΑΝΗ
6 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ
7 ΝΤΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗ

ΚΟΡΙΝΘΙΑ
1 ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑ
2 ΜΑΓΚΑΦΩΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑ
3 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑ
4 ΜΑΡΓΕΛΗ- ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΦΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑ
5 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑ
6 ΘΕΟΧΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑ

ΚΥΚΛΑΔΕΣ
1 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΛΗ ΚΥΚΛΑΔΕΣ
2 ΒΑΖΑΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΚΥΚΛΑΔΕΣ
3 ΣΑΝΤΑΜΟΥΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΥΚΛΑΔΕΣ
4 ΒΛΑΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΥΚΛΑΔΕΣ
5 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΥΚΛΑΔΕΣ
6 ΑΛΑΒΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΚΛΑΔΕΣ

ΛΑΚΩΝΙΑ
1 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΚΩΝΙΑ
2 ΚΡΑΝΙΔΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑ
3 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΛΑΚΩΝΙΑ
4 ΣΒΙΓΓΟΥ ΜΑΡΙΑ ΛΑΚΩΝΙΑ

ΛΑΡΙΣΑ
1 ΜΠΑΡΓΙΩΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑ
2 ΚΑΡΑΒΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑ
3 ΠΛΙΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑ
4 ΚΥΡΙΤΣΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑ
5 ΚΑΤΣΟΥΡΑ ΝΙΚΗ ΛΑΡΙΣΑ
6 ΣΥΝΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΡΙΣΑ
7 ΙΑΤΡΙΔΗΣ ΣΗΦΗΣ ΛΑΡΙΣΑ
8 ΣΑΚΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΡΙΣΑ
9 ΚΟΥΦΟΔΗΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΑΡΙΣΑ
10 ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑ
11 ΘΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ- ΑΝΝΑ ΛΑΡΙΣΑ

ΛΑΣΙΘΙ
1 ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΑΣΙΘΙ
2 ΕΙΚΟΣΙΠΕΝΤΑΚΗΣ ΦΑΝΗΣ ΛΑΣΙΘΙ
3 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΣΙΘΙ
4 ΛΥΔΑΚΗ ΑΝΝΑ ΛΑΣΙΘΙ

ΛΕΣΒΟΣ
1 ΒΕΡΡΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΛΕΣΒΟΣ
2 ΜΙΧΑΗΛΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΕΣΒΟΣ
3 ΠΑΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΕΣΒΟΣ
4 ΜΕΡΚΟΥΡΙΑΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΕΣΒΟΣ
5 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΕΣΒΟΣ

ΛΕΥΚΑΔΑ
1 ΨΗΜΕΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑ
2 ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΛΕΥΚΑΔΑ
3 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΛΕΥΚΑΔΑ

ΜΑΓΝΗΣΙΑ
1 ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑ
2 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑ
3 ΑΝΤΟΝΙΤΣΑ ΒΑΛΑΣΙΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑ
4 ΓΑΡΟΦΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑ
5 ΧΡΙΣΤΟΦΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑ
6 ΒΑΓΙΑΝΝΗ ΡΙΚΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑ

ΜΕΣΣΗΝΙΑ
1 ΣΠΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑ
2 ΚΑΤΣΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑ
3 ΓΙΑΝΝΑΚΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑ
4 ΜΠΑΚΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑ
5 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑ
6 ΖΗΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑ
7 ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑ

 ΞΑΝΘΗ
1 ΧΑΤΖΗΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΞΑΝΘΗ
2 ΑΜΠΑΤΖΗ- ΜΠΕΖΑΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΞΑΝΘΗ
3 ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΞΑΝΘΗ
4 ΠΑΠΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΞΑΝΘΗ
5 ΜΑΛΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΑΝΘΗ

ΠΕΛΛΑ
1 ΑΓΑΘΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΕΛΛΑ
2 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΛΛΑ
3 ΡΟΔΟΒΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΛΛΑ
4 ΡΙΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΛΛΑ
5 ΚΑΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕΛΛΑ
6 ΘΕΟΔΩΣΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΠΕΛΛΑ

ΠΙΕΡΙΑ
1 ΤΟΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΙΕΡΙΑ
2 ΤΕΡΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΙΕΡΙΑ
3 ΤΗΓΑΝΗ ΕΛΕΝΗ ΠΙΕΡΙΑ
4 ΓΚΙΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΠΙΕΡΙΑ

ΠΡΕΒΕΖΑ
1 ΡΕΜΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑ
2 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑ
3 ΚΡΙΤΣΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΡΕΒΕΖΑ
4 ΚΑΡΑΣΤΑΘΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑ

ΡΕΘΥΜΝΟ
1 ΜΟΣΧΟΝΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟ
2 ΛΙΠΑ ΒΑΣΩ ΡΕΘΥΜΝΟ
3 ΜΟΛΔΟΒΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
4 ΜΑΡΚΑΚΗ ΑΘΗΝΑ ΡΕΘΥΜΝΟ

ΡΟΔΟΠΗ
1 ΑΧΜΕΤ ΙΛΧΑΝ ΡΟΔΟΠΗ
2 ΜΑΣΤΡΑΓΓΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΡΟΔΟΠΗ
3 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΡΟΔΟΠΗ
4 ΨΑΛΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΡΟΔΟΠΗ

ΣΑΜΟΣ
1 ΚΑΡΜΑΝΙΩΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΑΜΟΣ
2 ΤΣΑΛΙΚΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΣΑΜΟΣ
3 ΧΑΡΜΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΑΜΟΣ

ΣΕΡΡΕΣ
1 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΕΚΟΣ ΣΕΡΡΕΣ
2 ΑΒΔΕΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΕΡΡΕΣ
3 ΜΑΝΔΑΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΕΡΡΕΣ
4 ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΣΕΡΡΕΣ
5 ΣΑΒΒΑΪΔΗΣ ΧΑΡΗΣ ΣΕΡΡΕΣ
6 ΔΕΛΗΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΕΡΡΕΣ
7 ΣΤΡΙΓΓΟΥ ΟΛΓΑ ΣΕΡΡΕΣ
8 ΤΣΟΥΓΚΟΥΖΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΣΕΡΡΕΣ

ΤΡΙΚΑΛΑ
1 ΤΖΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΙΚΑΛΑ
2 ΚΟΥΣΤΕΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ
3 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ
4 ΚΕΡΑΤΖΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΡΙΚΑΛΑ
5 ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ
6 ΠΑΤΑΒΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ

ΦΘΙΩΤΙΔΑ
1 ΛΑΘΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑ
2 ΤΣΕΛΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑ
3 ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑ
4 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑ
5 ΚΑΡΛΕΡΗ ΜΑΡΤΙΝ ΦΘΙΩΤΙΔΑ
6 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΡΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑ
7 ΧΑΡΑΤΣΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΦΘΙΩΤΙΔΑ

ΦΛΩΡΙΝΑ
1 ΓΥΜΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
2 ΚΑΤΡΙΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΦΛΩΡΙΝΑ
3 ΜΑΡΔΑ ΜΑΡΙΑ ΦΛΩΡΙΝΑ

ΦΩΚΙΔ
1 ΓΚΑΝΙΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΩΚΙΔΑ
2 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΠΕΠΗ ΦΩΚΙΔΑ

 ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
1 ΣΙΑΠΕΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
2 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
4 ΚΑΡΑΝΤΑΓΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
3 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΜΑΡΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
5 ΒΛΑΧΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

ΧΑΝΙΑ
1 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΝΙΑ
2 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΔΑΦΝΗ ΧΑΝΙΑ
3 ΝΙΚΟΛΟΥΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΑΝΙΑ
4 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΝΙΑ
5 ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΝΙΑ
6 ΛΕΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΑΝΙΑ

ΧΙΟΣ
1 ΤΣΑΡΤΑΣ ΠΑΡΙΣ ΧΙΟΣ
2 ΒΟΞΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΙΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ