fbpx Βουλευτικές εκλογές 2019: Ολοι οι υποψήφιοι βουλευτές με την ΑΝΤΑΡΣΥΑ | ΕΚΛΟΓΕΣ | iefimerida.gr
×
ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ
Tο iefimerida.gr δημοσιεύει άμεσα κάθε σχόλιο. Ωστόσο δεν υιοθετούμε τις απόψεις αυτές καθώς εκφράζουν αποκλειστικά τον εκάστοτε σχολιαστή. Σχόλια με ύβρεις διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση. Χρήστες που δεν τηρούν τους όρους χρήσης αποκλείονται.
ΕΚΛΟΓΕΣ
ΑΝΑΟΙΝΩΘΗΚΑΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΑ ΤΗΝ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑ

Βουλευτικές εκλογές 2019: Ολοι οι υποψήφιοι βουλευτές με την ΑΝΤΑΡΣΥΑ

Ανταρσυα σημαία Σύνταγμα
22|06|2019 | 16:48
Οι υποψήφιοι βουλευτές με την ΑΝΤΑΡΣΥΑ

Αντίστροφα μετρά πλέον ο χρόνος για τις βουλευτικές εκλογές της 7ης Ιουλίου και τα κόμματα ανακοινώνουν τους υποψηφίους τους. Η ΑΝΤΑΡΣΥΑ σήμερα ανακοίνωσε το ψηφοδέλτιο επικρατείας της αλλά και τους υποψήφιους βουλευτές της σε όλη την Ελλάδα.

Δείτε όλους τους υποψηφίους με την ΑΝΤΑΡΣΥΑ στις βουλευτικές εκλογές 2019:

ΑΝΤΑΡΣΥΑ: Ψηφοδέλτιο Επικρατείας

  1. AΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του Δημητρίου
  2. ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Χρήστου
  3. ΓΑΝΙΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Κωνσταντίνου
  4. ΓΚΑΡΓΚΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Χρίστου
  5. ΚΑΤΣΙΑΜΠΟΥΡΑ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του Νικολάου
  6. ΚΟΝΤΟΜΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ευτυχίου
  7. ΜΑΡΚΕΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αλεξάνδρου
  8. ΜΠΑΛΙ ΜΝΤ ΤΖΑΚΙΡ ΧΟΣΣΑΪΝ του Λουτφάρ Ραχμάν
  9. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αλέξανδρου
  10. ΣΤΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΡΣΗ του Σπυρίδωνος
  11. ΧΑΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Φωτίου
  12. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του Γεωργίου

ΑΝΤΑΡΣΥΑ: Περιφέρεια Ανατολικής Μακεδονίας-Θράκης

  1. Εκλογική Περιφέρεια Δράμας
    ΚΟΥΙΡΟΥΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
  2. Εκλογική Περιφέρεια Έβρου
    ΚΟΥΣΙΝΟΒΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Δημητρίου
    ΛΑΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Βασιλείου
    ΜΠΟΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
  3. Εκλογική Περιφέρεια Καβάλας
    ΚΟΥΒΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κοσμά
    ΠΙΤΤΑ ANNA (ΤΑΤΙΑΝΑ) του Μάξιμου
    ΠΟΖΙΔΟΥ ΡΟΖΑ του Σπυρίδωνα
  4. Εκλογική Περιφέρεια Ξάνθης
    ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ευαγγέλου
    ΜΗΛΙΑΖΗΜ ΤΖΕΜΑΛΗ του Μεχμέτ
  5. Εκλογική Περιφέρεια Ροδόπης
    ΤΖΙΑΡΑΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ του Χρήσιμου

ΑΝΤΑΡΣΥΑ: Περιφέρεια Αττικής

  1. Εκλογική Περιφέρεια Α΄ Αθηνών
    ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
    ΑΡΓΥΡΗ ΝΙΚΗ του Ευαγγέλου
    ΑΣΛΑΝΙΔΗ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΘΕΝΙΑ) του Παύλου
    ΒΛΑΧΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του Αποστόλου
    ΒΡΙΖΑΚΗ ΤΑΝΙΑ του Γεωργίου
    ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βασιλείου
    ΖΙΟΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου
    ΖΩΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
    ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ ΚΩΝΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου
    ΚΛΩΝΙΖΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του Αρτεμίου
    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του Γεωργίου
    ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Ευαγγέλου
    ΜΠΑΚΑΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ - ΖΩΗ του Κωνσταντίνου
    ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ (ΦΛΩΡΑ) του Νικολάου
    ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του Σιδέρη
    ΣΗΦΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Εμμανουήλ
    ΣΙΑΠΑΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Γεωργίου
    ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ - ΚΡΙΣΤΙΝ του Γεωργίου
  2. Εκλογική Περιφέρεια Β1΄ Βορείου Τομέα Αθηνών
    ΑΛΕΦΑΝΤΗ ΜΕΛΙΝΑ του Σπυρίδωνος
    ΔΕΣΥΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
    ΗΛΙΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του Βαγγέλη
    ΘΑΝΑΣΟΥΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του Άγγελου
    ΘΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Νικολάου
    ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Έκτορα
    ΛΟΪΖΟΣ ΗΛΙΑΣ του Μηνά
    ΜΑΡΤΙΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Αλεξάνδρου
    ΜΠΛΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευσταθίου
    ΜΠΟΥΓΟΥ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου
    ΠΙΤΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μάξιμου
    ΡΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρυσόστομου
    ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Πέτρου
    ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ηλία
    ΤΡΙΧΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παύλου
    ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Στέφανου
  3. Εκλογική Περιφέρεια Β2΄ Δυτικού Τομέα Αθηνών
    ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Μιχαήλ
    ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Παναγιώτη
    ΔΑΡΔΑΒΙΛΑ ΜΑΡΙΑ - ΜΥΡΤΩ του Νικολάου
    ΔΡΑΓΑΝΙΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Σπυρίδωνος
    ΖΟΥΠΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του Δημητρίου
    ΖΟΥΡΜΠΑΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ (ΜΑΧΗ) του Στυλιανού
    ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αλκιβιάδη
    ΜΠΟΥΡΙΤΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ (ΛΙΛΙΑΝ) του Γεωργίου
    ΝΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Αθανασίου
    ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του Ευαγγέλου
    ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ του Νικολάου
    ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
    ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Αντωνίου
    ΣΑΜΟΘΡΑΚΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Μιχαήλ
  4. Εκλογική Περιφέρεια Β3΄ Νοτίου Τομέα Αθηνών
    ΑΛ ΟΥΝΤΑΤ ΜΟΥΣΣΑ του Ζαλ
    ΑΡΓΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ευαγγέλου
    ΑΡΛΑΠΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του Πέτρου - Άγγελου
    ΑΥΘΙΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Ιωάννη
    ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου - Ηρακλή
    ΓΚΕΜΙΤΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Χρήστου
    ΕΛΑΦΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
    ΚΑΝΤΖΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου
    ΚΥΡΙΑΚΙΔΗ ΣΟΦΙΑ του Μιχαήλ
    ΛΥΣΙΚΑΤΟΥ ΖΑΝΝΕΤΑ του Νικολάου
    ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Λεωνίδα
    ΜΑΡΙΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Κωνσταντίνου
    ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
    ΜΠΟΛΑΡΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ του Βασιλείου
    ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Δημητρίου
    ΞΗΡΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ
    ΞΙΦΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου
    ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΗ του Διονυσίου
    ΠΑΠΠΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του Ευαγγέλλου
    ΡΟΡΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του Χρήστου
    ΣΕΒΑΣΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ευαγγέλου
    ΣΤΡΑΒΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου
  5. Εκλογική Περιφέρεια Α΄ Ανατολικής Αττικής
    ΒΑΣΙΛΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του Παναγιώτη
    ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ (ΦΙΛΙΠΠΟΤΗ) ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΚΙΚΗ) του Βασιλείου
    ΚΑΣΜΙΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χαραλάμπους
    ΚΟΙΛΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΣΥΛΒΙΑ) του Ιωάννη
    ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου
    ΜΑΥΡΟΥΔΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Δημητρίου
    ΣΥΛΑΪΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αλεξάνδρου
    ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ του Ιωάννη
    ΤΟΥΡΚΟΧΩΡΙΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Νικολάου
    ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
  6. Εκλογική Περιφέρεια Β΄ Δυτικής Αττικής
    ΑΝΤΩΝΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του Ιωάννη
    ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου
    ΜΠΕΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (α.π.) της Ελένης
  7. Εκλογική Περιφέρεια Α΄ Πειραιώς
    ΑΛΦΙΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ευτυχίου
    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Βασιλείου
    ΔΕΛΛΑΓΡΑΜΑΤΙΚΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ (ΦΥΛΛΙΑ) του Γεωργίου
    ΔΙΑΒΟΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Στυλιανού
    ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του Κωνσταντίνου
    ΜΠΕΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ – ΑΝΔΡΕΑΣ του Σπύρου – Νεκταρίου
    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του Γεωργίου
    ΠΥΛΑΡΙΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του Γεωργίου
  8. Εκλογική Περιφέρεια Β΄ Πειραιώς
    ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ – ΜΑΡΙΝΑ του Αποστόλου
    ΒΑΖΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Νικολάου
    ΘΩΪΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Παναγιώτη
    ΚΑΡΤΕΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Αθανασίου
    ΚΑΣΑΡΧΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του Σταύρου
    ΚΟΥΓΙΤΕΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου
    ΜΑΝΙΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Δημοσθένη
    ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
    ΦΡΑΓΚΑΚΟΥ ΦΙΛΙΩ του Ιωάννη

ΑΝΤΑΡΣΥΑ: Περιφέρεια Βορείου Αιγαίου

  1. Εκλογική Περιφέρεια Λέσβου
    Ζάμπρας Χρήστος - Αλέξανδρος του Ελευθερίου
    Ζωγραφιστού Χριστίνα του Κωνσταντίνου
    ΚΛΕΙΔΩΝΑ ΙΣΜΗΝΗ του Ιωάννη
    Μανάβης Νικόλαος του Αποστόλου
  2. Εκλογική Περιφέρεια Σάμου
    ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ευάγγελου
  3. Εκλογική Περιφέρεια Χίου
    ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΖΑΝΝΗΣ του Μικέ

ΑΝΤΑΡΣΥΑ: Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας

  1. Εκλογική Περιφέρεια Αιτωλοακαρνανίας
    ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Δημητρίου
    ΚΟΚΚΙΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ του Δημητρίου
    ΜΠΑΘΑ ΛΕΜΟΝΙΑ του Αθανασίου
    ΣΤΑΜΑΤΗ ΕΥΔΟΚΙΑ του Γεωργίου
    ΤΡΙΚΑΛΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανδρέα
    ΤΣΩΛΗ ΕΛΕΝΗ – ΑΝΝΑ του Νικολάου
  2. Εκλογική Περιφέρεια Αχαΐας
    ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
    ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Παναγιώτη
    ΚΑΛΟΥΔΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Γρηγορίου
    ΚΑΝΙΣΤΡΑ ΙΩΑΝΝΑ του Παναγιώτη
    ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΙΑΣΩΝ του Θεοδώρου
    ΜΠΕΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
    ΝΤΡΕΝΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του Νικολάου
    ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Βασιλείου
    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Λεωνίδα
    ΧΑΪΝΤΑΡ ΑΧΜΑΝΤ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΝΕΜΕΡ του Χάελ
  3. Εκλογική Περιφέρεια Ηλείας
    ΜΠΑΧΟΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Θεοδώρου
    ΣΑΜΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Παναγιώτη

ΑΝΤΑΡΣΥΑ: Περιφέρεια Δυτικής Μακεδονίας

  1. Εκλογική Περιφέρεια Γρεβενών
    ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ηρακλή
  2. Εκλογική Περιφέρεια Κοζάνης
    ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Γεωργίου
    ΔΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Νικολάου
    ΠΡΑΣΣΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Αστερίου
  3. Εκλογική Περιφέρεια Καστοριάς
    Βασιλόπουλος Χρήστος του Δημητρίου
  4. Εκλογική Περιφέρεια Φλωρίνης
    ΝΑΪΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Λουκά

ΑΝΤΑΡΣΥΑ: Περιφέρεια Ηπείρου

  1. Εκλογική Περιφέρεια Άρτης
    ΒΡΑΤΣΙΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
    ΔΑΡΓΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του Χαρίδημου
    ΛΑΚΚΑ ΛΑΥΡΙΑ - ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου
  2. Εκλογική Περιφέρεια Θεσπρωτίας
    ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Χρήστου
    ΧΕΚΙΜΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γεωργίου
  3. Εκλογική Περιφέρεια Ιωαννίνων
    ΒΛΑΧΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου
    ΓΚΙΚΑ ΛΟΥΪΖΑ του Δημητρίου
    ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
    ΠΑΣΣΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Παναγιώτη
    ΤΟΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Ιωάννη
  4. Εκλογική Περιφέρεια Πρεβέζης
    ΒΟΥΡΕΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Κωνσταντίνου
    ΓΙΑΡΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Κωνσταντίνου
    ΝΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Σωτηρίου

ΑΝΤΑΡΣΥΑ: Περιφέρεια Θεσσαλίας

  1. Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσης
    ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αντωνίου
    ΒΟΥΡΚΟΤΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Δημοσθένη
    ΜΠΟΥΝΤΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σωκράτη
  2. Εκλογική Περιφέρεια Λαρίσης
    ΓΕΝΗΚΟΜΣΙΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του Αποστόλου
    ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Χρήστου
    ΣΙΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου
    ΤΣΑΜΟΥΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του Ιωάννη
  3. Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας
    ΜΑΓΓΙΝΑ ΗΡΩ του Θεοδοσίου
    ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ
    ΣΚΟΥΦΟΓΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Παναγιώτη
    ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου
    ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΓΡΑΜΜΑΤΟΥΛΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του Βασιλείου
  4. Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων
    ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου
    ΠΡΕΚΑΤΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αντωνίου
    ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του Ευαγγέλου
    ΤΑΧΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ) του Δημητρίου
    ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη

ΑΝΤΑΡΣΥΑ: Περιφέρεια Ιονίων Νήσων

  1. Εκλογική Περιφέρεια Ζακύνθου
    ΚΛΑΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Παναγιώτη
    ΛΑΧΑΝΙΩΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) του Δημητρίου
  2. Εκλογική Περιφέρεια Κέρκυρας
    ΒΛΑΧΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του Δημητρίου
    ΚΡΑΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ του Δημητρίου
    ΤΣΙΡΩΝΗ ΕΥΣΕΒΕΙΑ του Αριστομένους
  3. Εκλογική Περιφέρεια Κεφαλληνίας
    ΓΑΪΤΑΝΙΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ του Γερασίμου – Δημητρίου
    ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Διονυσίου
    ΛΟΥΡΑΝΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γερασίμου
  4. Εκλογική Περιφέρεια Λευκάδος
    ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του Μιχαήλ
    ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΙΑ) του Μιχαήλ

ΑΝΤΑΡΣΥΑ: Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας

  1. Εκλογική Περιφέρεια Ημαθίας
    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ιωάννη
    ΠΑΠΑΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του Μιχαήλ
    ΤΣΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ του Αντωνίου
  2. Εκλογική Περιφέρεια Α΄ Θεσσαλονίκης
    ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αβραάμ
    ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου
    ΓΕΩΡΓΑΚΗ - ΚΟΛΛΙΑ ΕΙΡΗΝΗ του Ιωάννη
    ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θωμά
    ΔΩΔΟΥ ΛΗΔΑ - ΜΑΡΙΑ του Δημοσθένη
    ΚΟΛΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του Ιωάννη
    ΚΟΛΟΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
    ΚΟΜΝΙΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ – ΒΑΣΙΛΕΙΑ του Εμμανουήλ
    ΝΑΘΑΝΑΗΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
    ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ευαγγέλου
    ΧΑΛΑΚΑΤΕΒΑΚΗ ΧΡΥΣΗ του Ιακώβου
    ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ
  3. Εκλογική Περιφέρεια Β΄ Θεσσαλονίκης
    ΒΛΑΧΟΜΗΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτη
    ΓΙΑΝΝΟΒΙΤΣ ΣΕΒΑΣΤΗ του Φρανσουά
    ΖΑΓΑΝΙΔΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ (ΜΕΝΙΟΣ) του Χρήστου
    ΚΟΥΒΑΚΑ ΕΛΕΝΗ του Κοσμά
    ΠΛΟΥΜΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Δημητρίου
  4. Εκλογική Περιφέρεια Κιλκίς
    ΜΑΛΓΑΡΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Νικολάου
  5. Εκλογική Περιφέρεια Πέλλης
    ΚΕΡΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
    ΛΟΥΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Πέτρου
    ΜΠΑΚΑΛΑΚΗ ΟΛΓΑ του Κωνσταντίνου
  6. Εκλογική Περιφέρεια Πιερίας
    ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ του Γεωργίου
  7. Εκλογική Περιφέρεια Σερρών
    ΓΡΑΒΑΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του Δημητρίου
    ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αχιλλέα
    ΣΤΟΪΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΡΟΡΗΣ) του Ευαγγέλου
  8. Εκλογική Περιφέρεια Χαλκιδικής
    ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
    ΖΑΦΕΙΡΟΥΛΗ ΒΡΕΤΟΥ ΦΑΝΗ του Βασιλείου
    ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ του Γεωργίου

ΑΝΤΑΡΣΥΑ: Περιφέρεια Κρήτης

  1. Εκλογική Περιφέρεια Ηρακλείου
    ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του Χρήστου
    ΒΑΛΑΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου
    ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου
    ΓΚΟΥΒΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Κωνσταντίνου
    ΔΕΣΗ – ΛΟΥΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΗ του Αλεξάνδρου
    ΚΤΙΣΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ευαγγέλου
    ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Δημητρίου
    ΧΑΡΙΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χαράλαμπου
  2. Εκλογική Περιφέρεια Λασιθίου
    ΚΕΡΟΥΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ιωάννη
    ΤΖΙΚΑ ΕΛΕΝΗ του Ιωάννη
  3. Εκλογική Περιφέρεια Ρεθύμνης
    ΒΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γερασίμου
    ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΘΟΣ του Αποστόλου
    ΣΑΒΒΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του Κωνσταντίνου
  4. Εκλογική Περιφέρεια Χανίων
    ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου
    ΚΑΛΙΤΣΟΥΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Ελευθερίου
    ΚΟΝΔΥΛΗ - ΣΑΡΙΚΑ ΦΟΙΒΗ του Γεωργίου
    ΜΠΙΤΣΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του Ευτυχίου
    ΦΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Σπυρίδωνα

ΑΝΤΑΡΣΥΑ: Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου

  1. Εκλογική Περιφέρεια Δωδεκανήσου
    ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Χρήστου
    ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του Μιχαήλ
  2. Εκλογική Περιφέρεια Κυκλάδων
    ΒΑΣΙΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Δημητρίου
    ΤΣΙΟΥΜΠΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

ΑΝΤΑΡΣΥΑ: Περιφέρεια Πελοποννήσου

  1. Εκλογική Περιφέρεια Αργολίδος
    ΒΕΡΔΕ ΕΛΕΝΗ του Παναγιώτη
    ΝΕΖΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ του Δημητρίου
    ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αποστόλου
  2. Εκλογική Περιφέρεια Αρκαδίας
    ΚΑΣΣΕΛΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου
  3. Εκλογική Περιφέρεια Κορινθίας
    ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του Παναγή
  4. Εκλογική Περιφέρεια Λακωνίας
    ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Παντελεήμωνος
    ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αναστασίου
    ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου
  5. Εκλογική Περιφέρεια Μεσσηνίας
    ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ηλία
    ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του Αποστόλου
    ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου
    ΠΕΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Γεωργίου
    ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Χαράλαμπου

ΑΝΤΑΡΣΥΑ: Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδας

  1. Εκλογική Περιφέρεια Βοιωτίας
    ΚΟΛΛΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Κωνσταντίνου
    ΚΟΥΝΟΥΚΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
    ΡΟΔΗ ΕΛΕΝΗ του Χρήστου
  2. Εκλογική Περιφέρεια Ευβοίας
    ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Χρήστου
    ΜΕΘΕΝΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΣΠΥΡΟΣ) του Αναστασίου
    ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Χαράλαμπου
  3. Εκλογική Περιφέρεια Ευρυτανίας
    ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ευαγγέλου
  4. Εκλογική Περιφέρεια Φθιώτιδος
    ΚΑΨΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Κωνσταντίνου
    ΜΕΛΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Φωτίου
  5. Εκλογική Περιφέρεια Φωκίδος
    ΜΕΞΗΣ ΛΟΥΚΑΣ του Παναγιώτη
ΣΧΟΛΙΑ