Καταπληκτικό γκολ του Νάτσο Σκόκο με ανάποδο ψαλιδάκι [βίντεο] - iefimerida.gr

Καταπληκτικό γκολ του Νάτσο Σκόκο με ανάποδο ψαλιδάκι [βίντεο]

Ο Νάτσο Σκόκο απέδειξε σε ένα ακόμη παιχνίδι πως διανύει περίοδο μεγάλης φόρμας και με δύο γκολ, οδήγησε τη Νιούελς Ολντ Μπόις στη νίκη με 2-1 επί της Αρσεναλ Σαραντί.

Ο πρώην μεσοεπιθετικός της ΑΕΚ, ο οποίος είναι μέχρι στιγμής ο πρώτος σκόρερ στο πρωτάθλημα της Αργεντινής με οκτώ τέρματα, άνοιξε το σκορ στο 5ο λεπτό με κεφαλιά, ενώ πέτυχε το 2-0 στο 24' με καταπληκτικό ανάποδο ψαλιδάκι, «εκτελώντας» τον τερματοφύλακα από κοντινή απόσταση και έδωσε τη νίκη στη Νιούελς, που την διατήρησε στην πρώτη θέση της βαθμολογίας.