«Αέρας» ο Πανιώνιος στο Αγρίνιο με 5-1 επί του Παναιτωλικού - iefimerida.gr

«Αέρας» ο Πανιώνιος στο Αγρίνιο με 5-1 επί του Παναιτωλικού

Από το 7ο λεπτό μέχρι και το 24ο λεπτό ο Πανιώνιος σκόραρε 4 φορές και το παιχνίδι στο Αγρίνιο έλαβε... τέλος.

Η ομάδα της Νέας Σμύρνης κέρδισε τελικά με 1-5 τον Παναιτωλικό για την 6η αγωνιστική της Super League, ο οποίος προερχόταν από ήττα πάλι με 5 γκολ στην Μυτιλήνη.

Στο 7' ο Βιγιάμπα έκανε το 1-0, ενώ τον ακολούθησαν στο 10' ο Μπουμάλ, στο 15' ο Μπακασέτας, στο 24' ξανά ο Μπουμάλ με πέναλτι και ο Καρίμ στο 83' έκανε το 1-5, με τον Βιγιαφάνεζ να μειώνει στο 66'.

Το σφύριγμα της λήξης έγινε εν μέσω σφυριγμάτων αποδοκιμασιών για τους γηπεδούχους και τρελά πανηγύρια για τους φιλοξενούμενους.